تحقیق بررسی میزان شیوع اختلالات روانی در مدیران دبیرستانهای دخترانه شهر تهران

تحقیق بررسی میزان شیوع اختلالات روانی در مدیران دبیرستانهای دخترانه شهر تهران

دانلود تحقیق با موضوع بررسی میزان شیوع اختلالات روانی در مدیران دبیرستانهای دخترانه شهر تهران، در قالب word و در 110 صفحه، قابل ویرایش، شامل: فصل اول: طرح تحقیق فصل دوم: پیشینه تحقیق فصل سوم: روش تحقیق فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها

دسته بندی: علوم انسانی» روان شناسی

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: d

تعداد صفحات: 110

حجم فایل: 174 کیلوبایت

دانلود تحقیق با موضوع بررسی میزان شیوع اختلالات روانی در مدیران دبیرستانهای دخترانه شهر تهران،

در قالب word و در 110 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول: طرح تحقیق

فصل دوم: پیشینه تحقیق

فصل سوم: روش تحقیق

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها

فصل پنجم: نتیجه گیری

مقدمه پایان نامه:

اختلالات روانی مشکلات جدی و شایعی هستند که در سراسر دنیا مشاهده می شود. 14 درصد از تمامی ناتوانایی ها به علت اختلالات روانی، اجتماعی و عصبی بوده است و این موارد 20 درصد از کل مراجعین به مراکز بهداشتی عمومی را تشکیل می دهند.

افزون بر آن ها، بر پایه برآوردهای سازمان جهانی بهداشت (1993)، در دنیا حدود 500 میلیون نفر از اختلالات روانی رنج می برند که از این عده، حدود 25 میلیون نفر مبتلا به اسکیزوفرنی، نزدیک به 150 میلیون نفر مبتلا به اختلالات نوروتیک می باشند. بیشتر این موارد در کشورهای در حال توسعه دیده می شود. از طرفی همین سازمان معتقد است که حجم مسائل رفتاری و روانی در این کشورها، رو به فزونی است و این افزایش تا حدود زیادی وابسته به رشد جمعیت و تغییرات سریع اجتماعی مانند شهرنشینی و فروپاشی خانواده های گسترده و تغییر در شیوه های زندگی مردم و مشکلات اقتصادی می باشد.

مروری بر مطالعات همه گیرشناسی که طی 3 دهه گذشته انجام شد نشان می دهد که میزان شیوع اختلالات روانی در کشورها و فرهنگ های مختلف، به علت تفاوت در روش های نمونه گیری، متنوع بودن ابزارهای مورد استفاده، تکنیک های مختلف مصاحبه و نوع نظام های طبقه بندی، متفاوت گزارش گردیده است.

اختلالات روانی نه تنها در جامعه ما، بلکه در همه جوامع بشری از متمدن و غیرمتمدن به صورت آشکار و نهان وجود دارد و نمونه هایی از آن در بین مردان- زنان- جوانان- بزرگسالان و حتی سالمندان به صورت های مختلف مشاهده می شود. ولی برخی از اختلالات روانی در بین گروه های مختلف سنی و جنسی بیشتر است. این گونه افراد که مبتلا به اختلال روانی هستند، بیشتر از همه مبتلا به اضطراب و تشویش هستند. اختلالات روانی آرامش و تعادل روانی و رفتاری را از بیمار سلب کرده و فرد را در سازگاری با محیط دچار اشکال می سازد که در بعضی از این اختلالات عدم تعادل ها دارای صورتی آشکار هستند.

این فایل به همراه چکیده، فهرست، متن اصلی و منابع با فرمت (docx قابل ویرایش در اختیار شما قرار می گیرد.

  • دانلود پایان نامه رشته روانشناسی
  • پایان نامه رشته روانشناسی
  • اختلالات روانی
  • تحقیق پیرامون بررسی میزان شیوع اختلالات روانی
  • دانلود تحقیق اختلالات روانی در مدیران
  • تحقیق اختلالات روانی

کلیک جهت دانلود