پروژه کاراموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان (2)

پروژه کاراموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان

دسته بندی: کارآموزی و کارورزی

فرمت فایل: ورد (قابلیت ویرایش)


قسمتی از محتوی متن پروژه…

تعداد صفحات: 31 صفحه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان گزارش کارآموزی اداره مخابرات شهرستان شیروان / مقدمه: ارتباطات داری ان چنان جایگاه و ارزشی است که در اکثر ممالک جهان به عنوان پدید های کارساز و موثر در توسعه همه جانبه جوامع بشری به کار گرفته شده است و همواره با تغیر و تحولات گوناگون عدیده ای به اشکال در اختیار عموم قرار گرفته و می گیرد. انسان امروزدر دورنی به سر می برد که در اطراف او انفجاری از اطلاعات و رویداد ها رخ می دهد و او به دوره تازهای از تاریخ زندگی روابط با انسان های دیگرگام می نهد.

دنیای کنونی که ان را دنیای ارتباطات لقب داده اند و شرایط کشور ضرورتها ی اجتناب ناپذیر را برای فعالان بخش ارتباطات ایجاد کرده اند تا با تجهیز به دانش روز و فنون پسشرفته سامان دهد. بر کسی پوشیده نیست که در شرایط حاضر زیر ساختها و خدمات مخابراتی یکی از حساس ترین و موثرترین قلمرو هایی است که در صورت توجه به توسعه و گسترش ان در اقصا نقاط می تواند موجب پیشرفت پویایی اقتدار و سر بلندی و عزت میهن اسلامیمان باشد. تقدیر وتشکر: با تقدیر وتشکر از تمام اساتیدی که ما را در این راه یاری نموده ما را از راهنمایی های خود بهره مند ساخته و این راه رابرای ما هموار کردندبخصوص استاد گرامی جناب اقای مهندس سهراب محمدی که صبورانه پاسخ گوی تمامی سوالات مادر طی دوران شیرین علم آموزی وتحصیل بودند. * * * آرزوی موفقیت و سرافرازی درتمامی مراحل زندگیشان رااز خداوند خواهانیم. فهرست: مقدمه…04 فصل اول: اشنایی با مکان کاراموزی تاریخچه مخابرات ایران…07 تاریخچه مخابرات شیروان…08 نوع فعالیت اداره مخابرات شیروان…09 کارها وخدماتی که اداره مخابرات انجام می دهد…10 خدمات رسانی با شبکه IN…0…11 مکان کاراموزی…0…12 چارت سازمانی…13 فصل دوم: ارزیابی بخش های مرتبط با فعالیت کار اموزی ا صول کار با15…WORD ایجاد جدول…16 ایجاد سرصفحه و پا صفحه…18 ایجاد پاورقی…0…19 حاشیه بندی صفحات سند…19 چاپ بخشی از متن…20 توانایی کاربا نمودار ها در…Exce 21 گزارشات کاراموزی…23 گزارشات روزانه…23 گزارشات هفتگی…

متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شده است. شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود مقاله: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، محتوی متن اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در ورد وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پروژه یا تحقیق مورد نظر خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل متن میباشد ودر فایل اصلی این ورد، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد.
  • در صورتی که محتوی متن ورد داری جدول و یا عکس باشند در متون ورد قرار نخواهند گرفت.
  • هدف اصلی فروشگاه، کمک به سیستم آموزشی میباشد. و این پروژه (تحقیق، مقاله) صرفا جهت اطلاع از طرز تهیه پروژه برای دانشجو و علم آموز عزیز میباشد.
  • بانک ها از جمله بانک ملی اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 5000 تومان را نمی دهند، پس تحقیق ها و مقاله ها و… قیمت 5000 تومان به بالا میباشد. درصورتی که نیاز به تخفیف داشتید با پشتیبانی فروشگاه درارتباط باشید.

پشتیبانی فروشگاه این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده دانلود نمایید


پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین

کلیک جهت دانلود