پاورپوینت معماری معاصر1 (5)

دانلود پاورپوینت معماری معاصر1

دسته بندی: پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx (قابلیت ویرایش متن)

فروشگاه فایل مرجع فایل


قسمتی از اسلاید متن ppt:

تعداد اسلاید: 52 صفحه

معماری معاصر Christopher Wolfgang Alexander کریستوفر الکساندر کریستوفر الکساندر در وین، اتریش متولد شد و درآکسفورد درانگلیس درس خواند.

او دررشته معماری وریاضی ازدانشگاه کمبریج فارغ التحصیل شد. سپس ازدانشگاه هاروارد مدرک PHDدرمعماری گرفت.

بخاطر تز دکترایش که بعداً به صورت کتابی تحت عنوان یادداشتهایی برترکیب فرم منتشرشد، ازمؤسسه معماران آمریکا مدال طلای تحقیقاتی دریافت کرد.

از سال 1963، استاد معماری دردانشگاه کالیفرنیا دربرکلی وهمچنین سرپرست مؤسسه سازه های محیطی است.

پروفسورالکساندر، در سال 1980، به عنوان عضوی ازآکادمی سلطنتی سوئد برگزیده شد ودرسال 1996 به عضویت مؤسسه هنروصنایع آمریکا درآمد.

اوهمچنین یک عضومعتمد مؤسسه معماری پادشاه ولزمی باشد. دکتر الکساندر کتابها ومقالات بیشماری نوشته است.

او مبدع روش جدیدی در تفکر معماری است.

طبق روش او ساختار یک شهر، یک ساختمان یا یک اتاق ساده، توسط دسته ثابتی از قوانین تشریح می شود.

او مدت زیادی از عمرش را برای تحقیق در این قوانین گذرانده است.

یافته های او ارزش تفکر علمی را بیان کرده، روشهای غیرعلمی را که بر اساس مد، جهان بینی شخصی و اتفاقی شکل گرفته، نفی می کند.

این کاملا با طرز تفکر معماری که از جنگ جهانی دوم به این سو باب شده است، متفاوت می باشد. الکساندر برای مشکلات معماری و طراحی شهری، راه حلهای مطمئن و قطعی پیشنهاد می کند.

قسمتی از ایده های او در دانش شهرسازی جدید منعکس گشته است.

او فرایند پیشرفت تدریجی فرمهای ارگانیک و غیر ارگانیک را به صورت انتزاعی بیان کرده است.

این همان فرایندی است که رشد یک شهر را کنترل می کند.

این نتایج بر این مسئله استوار است که چگونه موضوع به صورت هوشمندانه خودش را سازماندهی می کند؛ که کاملا با یافته های برنامه ریزی و طراحی مدرن که در آن شبکه ها، ناحیه ها، جاده ها و ساختمانها که بر پایه طراحی شکلی روی کاغذ استوارند فعالیت انسان را تحت سلطه و تاًثیر خود قرار می دهند، متضاد می باشد. View of the San Francisco Museum carpet gallery, designed and built 1989 Plan of the Carpet Exhibition in the San Francisco Museum, San Francisco, California Cross Section of the Carpet Exhibition in the San Francisco Museum, San Francisco, California Thematic painting and graphic for the San Francisco Museum Gallery, based on a reconstruction of a 13th-century Timurid carpet.

Painting, gouache, by Christopher Alexander Views of the 15th century carpets in the San Francisco Museum Gallery Exhibition of drinking glasses by Christopher Alexander, Royal Dutch Glassworks Museum, Leerdam, Holland, 1997 Gallery Space, West Dean Visitor’s Centre, West Sussex, England Luminous plaster, columns and light Painter’s studio, California The Mary Rose Museum, Portsmouth, England…

exterior view The Mary Rose Museum, Portsmouth, England…

plan, section The Mary Rose Museum, Portsmouth, England…

exterior view The Mary Rose Museum, Portsmouth, England…

interior view West Dean Visitor’s Center

متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن پاورپوینت میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شده است. شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف اصلی فروشگاه فایل، مرجع فایل کمک به سیستم آموزشی و یادگیری و علم آموزی اطلاعات برای هموطنان عزیز میباشد.
  • بانک ها از جمله بانک ملی اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 5000 تومان را نمی دهند، پس تحقیق ها و مقاله ها و… قیمت 5000 تومان به بالا میباشد. درصورتی که نیاز به تخفیف داشتید با پشتیبانی فروشگاه درارتباط باشید.

دانلود فایل پرداخت آنلاین

کلیک جهت دانلود