پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان

پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان

پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان، دانلود پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان، دانلود رایگان پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان، پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین، پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد م

دسته بندی: عمومی» آمار

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 175 کیلوبایت

پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان

شامل:

داده ها، نمودار دایره ای، نمودار میله ای، نمودار ساقه و برگ، نمودار منحنی فراوانی تجمعی، نمودار درصد فراوانی تجمعی، نمودار هیستوگرام، نمودار چندبر، واریانس

تعداد صفحات = 16

هدف از انجام پروژه:

هدف از پروژه آشنایی با نحوه عملکرد یک نرم افزار است. کارکردن با کامپیوتر علاوه بر اینکه به کار ما سرعت می بخشد نتیجه دقیق تری هم به دست می دهد. البته به شرطی که ما بتوانیم به طور شخصی از موهبت این دستگاه برخوردار باشیم.

در شهر ما حقوق یک ماهه ی معلمین بیشتر است یا کارمندان یکی از شعبات چی توز؟

طرح این سوال به ما این امکان را می دهد تا بدانیم با توجه به مدارک و میزان تحصیلات و تخصص (سطح سواد) و در صورت وجود علاقه به این دو کار کدام یک باصرفه تر اس. کارکردن بعنوان کارمند بک شعبه و یا خدمت کردن در جامعه در نقش یک معلم؟ کدام یک ارزش بیشتری از نظر حقوق دارد؟ (بخصوص برای کسانی که بیش از هرچیز به حقوق و درامد هرکار توجه می کنند) والا ارزشمندی کمی موضوع مطرح نمی باشد.

چگونگی جمع آوری اطلاعات

حقوق یک ماهه ی 26 نفر از کارکنان شعبه ی چی توز را از سرکارخانم (ر-ح) و حقوق 26 نفر معلم را از سرکار خانم م-ن تهیه کردیم و دسته بندی و کشیدن نمودار برای هریک بوسیله کامپیوتر و سیستم آنها را با یکدیگر مقایسه نمودیم.

ارزیابی مشکلات:

از چندین اداره از جمله مخابرات، اطلاعاتی در مورد حقوق و درآمد چند نفر درخواست کردیم که برخی راضی به دادن اطلاعات نبودند و برخی به تعداد کمتر از 15 نفر کارمند و کارگر داشتند (از جمله پدر خوردم) و یا اطلاعاتشان زیاد جالب نبود و بعضی از ادارات با هم سنخیت نداشتند، مثلاً حقوق و درآمدشان کاملاً متمایز و غیرقابل بررسی بود.

  • پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان
  • دانلود پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان
  • پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد
  • دانلود رایگان پروژه آمار بررسی رابطه میزان درآمد و تحصیلات معلمین و کارمندان

کلیک جهت دانلود