نمونه سوالات تخصصی کمک پرستاری (بهیاری) یک ساله به همراه پاسخنامه

دسته: پرستاری

فرمت فایل: pdf

حجم فایل: 48051 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 150

موضوع:

نمونه سوالات تخصصی کمک پرستاری (بهیاری) یک ساله به همراه پاسخنامه

توجه توجه

475 سوال جدید همرا ه با پاسخنامه به مجموعه اضافه گردید

توجه:

این فایل دارای 1150سوال می باشد که 1020سوال آن دارای پاسخنامه می باشد

توجه.. توجه.. توجه

پنجاه (50) سوال جدید جدید به سوالات اضافه شد

این مجموعه شامل جدید ترین نمونه سوالات در زمینه کمک پرستاری (بهیاری) می باشد که از آزمون استان های مختلف و همچنین آزمون های بهیاری سازمان سنجش انتخاب شده است و حاوی1100 سوال در زمینه های تغذیه، آناتومی، فیزیولوزی، کمک های اولیه و … می باشد که دارای پاسخنامه بوده و برای برای دوستان تهیه و آماده شده است که امید است مورد استفاده دوستان قرار گرفته و رضایت خاطر شما عزیزان را جلب کند

این مجموعه دارای پاسخنامه می باشد

معرفی دوره

امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا به منظور رفع کمبود نیروی انسانی در کادر پرستاری مبادرت به تربیت نیروهای کمکی در قالب کمک پرستاری نموده اند.

در کشور ایران نیز با توجه به نیاز مبرم به وجود نیروهای کمکی در کادر پرستاری و به منظور پوشش دادن بخشی از شرح وظایف پرستاران که قابل واگذاری به نیروهای کمکی می باشد، ضوابط و برنامه دوره آموزشی کمک پرستاری (بهیاری یکساله) از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه، تدوین و تصویب گردیده و از سوی جهاد دانشگاهی اجرا می گردد.

این دوره مهارتی از سه بخش آموزش نظری، عملی و بالینی تشکیل شده و منتج به ارائه گواهی نامه کمک پرستاری (بهیاری یکساله) به فراگیران خواهد شد. کمک پرستاران با گذراندن این دوره آموزشی تحت نظارت پرستاران اقدامات ایمن و موثر را مطابق با شرح وظایف مصوب کمک پرستاری برای بیماران بستری یا سرپایی انجام می دهند.

دانلود نمونه سوالات تخصصی کمک پرستاری (بهیاری) یک ساله , دانلود نمونه سوالات تخصصی کمک پرستاری (بهیاری) یک ساله

این مجموعه دارای پاسخنامه می باشد

  • پاسخنامه
  • (بهیاری)
  • دانلود
  • تخصصی
  • کمک پرستاری
  • نمونه سوالات

کلیک جهت دانلود