دانلود مقاله حسابداری پشت پرده مشکلات بازاریابی با ترجمه BEHIND MARKETING’S WOES

بازاریابی اکنون آماده یک تحول است زیرا نقاط ضعف آن آشکار شده است (همه افراد سهامداران مدیران —— (مدیران عامل) مصرف کننده وحکومت ناراحت هستند زیرا بازاریابی انگونه که بایستی موسسات رابه حرکت رادارد عمل نمی کند) این مطلب را کوین کلانسی رابرت شلمن که مدیران بازاریابی هستند می گویند یکی از مهترین دلیل این ناتوانی این است که تحقیق انجام

دسته: حسابداری

بازدید: 6 بار

فرمت فایل: docx

حجم فایل: 7 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 6

فرمت: ِDOC

BEHIND MARKETING’S WOES:

Marketing is ripe for a revolution because its failures are so apparent. Everybody-stockholders, directors, CEOs, customers, the government-is angry because marketing, which should be driving business, doesn’t work write marketing executives Kevin Clancy and Robert Shulman. One of the most important reasons for this breakdown is that research is not working because of flaws in its basic premises.

پشت پرده مشکلات بازاریابی:

بازاریابی اکنون آماده یک تحول است زیرا نقاط ضعف آن آشکار شده است (همه افراد , سهامداران ,مدیران , — (مدیران عامل) ,مصرف کننده وحکومت ناراحت هستند زیرا بازاریابی انگونه که بایستی موسسات رابه حرکت رادارد عمل نمی کند) این مطلب را کوین کلانسی رابرت شلمن که مدیران بازاریابی هستند ,می گویند یکی از مهترین دلیل این ناتوانی این است که تحقیق انجام نمی گیرد که علت آنهم وجود شکاف در ساختار اصلی آن است حتی دانشگاهها که اولین منابع در تئوری تحقیق بودند نیز نقاط ضعفی را در پر کاربردترین روشهای تحقیقاتی مشاهده کرده اند. با توجه به مقالات منتشر شده بوسیله ویلیام ماسی از استانفورد از دانشگاه پنسیلوانیا , رونالد فرانک از دانشگاه کورنل وتوماس لوراهل شخص شده است که آمارهای چند متغیره ای که صفات افراد را توضیح می دهند را فقط می توان برای کمتر از 7 درصد از رفتار وخرید بکار برد.

  • دانلود مقاله حسابداری پشت پرده مشکلات بازاریابی با ترجمه BEHIND MARKETING’S WOES
  • مشکلات بازاریابی
  • دانلود مقاله ترجمه شده پشت پرده مشکلات بازاریابی
  • مقاله ترجمه شده پشت پرده مشکلات بازاریابی
  • بازاریابی
  • پشت پرده مشکلات بازاریابی

کلیک جهت دانلود