فصل 6 کتاب رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی

فصل 6 کتاب رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی

دانلود فصل 6 کتاب رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی، در قالب word و در 67 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن: رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی: پرسش: شرکت کره ای 30 تریلیون وون برای ادغام عمودی سرمایه گذاری می ­کند. سامسونگ و LG (دو تولید کننده

دسته بندی: مدیریت» مدیریت سازمانی

فرمت فایل دانلودی: zip

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 67

حجم فایل: 528 کیلوبایت

دانلود فصل 6 کتاب رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی،

در قالب word و در 67 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن:

رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی:

پرسش:

شرکت کره ای 30 تریلیون وون برای ادغام عمودی سرمایه گذاری می ­کند.

سامسونگ و LG (دو تولید کننده کره ای محصولات دیجیتال)، اخیراً اعلام کرده اند که قصد دارند به صورت عمودی ادغام شوند. بنا بر اظهارات آگاهان صنعت، هر شرکت به صورت مستقل و خودبسنده سرمایه گذاری های مورد نیاز برای تولید کالاهایی مانند تلفن همراه و تلویزیون دیجیتال را انجام خواهد داد. شرکت LG قصد دارد تا سال 2010 به تنهایی 30 تریلیون وون برای این منظور سرمایه گذاری کند و امیدوار است که صرفه جویی در هزینه ها و کاهش ریسک ناشی از ادغام عمودی سرمایه گذاری را توجیه کند.

اگر شما یکی از سیاست گذاران LG بودید، آیا ادغام عمودی را توصیه می کردید؟ توضیح دهید.

اهداف آموزش:

پس از مطالعه فصل باید بتوانید:

به پرسش فصل پاسخ دهید.

درباره مبادلات اقتصادی (بده- بستان) همراه با تهیه نهاده های تولید از طریق معاملات نقدی، قراردادی یا ادغام عمودی بحث کنید.

چهار نوع سرمایه گذاری تخصصی را شناسایی کنید و توضیح دهید که کدام یک از آن ها می توانند منجر به چانه زنی پرهزینه، سرمایه گذاری کمتر از حد ضرورت و یا «مشکل تأخیراندازی» شود.

روش بهینه تهیه انواع نهاده ها را معرفی کنید.

مشکل «مدیر – کارگر» یا «کارفرما – نماینده» و ارتباط آن با مالکین و مدیران را شرح داده و درباره سه اهرمی که مالکین می توانند برای تنبیه مدیران استفاده کنند، بحث کنید.

مشکل «مدیر – کارگر» یا «کارفرما – نماینده» و ارتباط آن با مدیران و کارگران را توضیح داده و درباره چهار ابزاری که مدیر می تواند با استفاده از آن ها مشکلات انگیزشی در محیط کار را کاهش دهد، بحث کنید…

  • رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی
  • رفتار بنگاه های اقتصادی
  • کتاب رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی
  • دانلود کتاب رفتار بنگاه و سازمان های صنعتی
  • رفتار سازمان های اقتصادی

کلیک جهت دانلود